» Об’єкт «Укриття»на Чорнобильській АЕС буде побудовано вчасно. Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Об’єкт «Укриття»на Чорнобильській АЕС буде побудовано вчасно. Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.
Він зазначив, що в умовах Чорнобильської катастрофи «Укриття» будувалося у рекордно короткі терміни, нашвидкоруч.

М.Азаров нагадав, що роботи зі зведення нового саркофага укриття над зруйнованим 4-м енергоблоком ЧАЕС почалися ще 10 років тому.

«І назавжди, принаймні, на 100 років, закрити ті залишки ядерного палива, які перебувають зараз під бетонним укриттям Чорнобиля», — підкреслив голова уряду.

М.Азаров висловив жаль, що під час Донорської конференції у Києві на будівництво нового «Укриття» було зібрано лише 550 млн євро з необхідних 740 млн євро.

Прем\'єр-міністр зазначив, що Україна вчасно почне будівництво «Укриття» і повністю виконає свої зобов\'язання. «І навіть якщо нам не вистачить скількись там ресурсів, ми знайдемо можливість, але конфаймент буде побудовано», — підкреслив М.Азаров.

Нагадаємо, сьогодні виповнюється 25 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС. В Україні пройдуть меморіальні заходи, приурочені до річниці аварії.

Українська влада хоче перетворити Чорнобильську станцію на безпечну систему за допомогою об\'єкту «Укриття», який буде спорудою у формі арки заввишки 105 метрів, довжиною 150 метрів і завширшки 260 метрів. Після зведення його буде насунуто на четвертий блок ЧАЕС, над яким зараз знаходиться саркофаг.

Вартість цього проекту становить понад 1 млрд євро, українська влада заявляє про необхідність на початковому етапі зібрати 740 млн євро.

19 квітня 2011 року в Києві відбулася Донорська конференція зі збору коштів на будівництво об\'єкту «Укриття». Країни-учасниці конференції виділили Україні 550 млн євро на чорнобильські проекти.

Протягом 25 років Україна витратила на подолання наслідків аварії на ЧАЕС більше 12 млрд дол.Всего комментариев: 0Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Новости сайта ukrelektrik.com


Последние статьи ukrelektrik.com


Последние ответы на форуме ukrelektrik.com

Куплю трансформаторное масло б/у

Всё обо всём - общение
Нет ответов, будь первым! sasa_19 / 0

Давайте знакомится!

Всё обо всём - общение
sasa_19 energetikdon / 11