[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум энергетиков и электриков » Техническая зона » Радиоэлектроника » Допоможіть з вибором детелей до маленької пічки ;)
Допоможіть з вибором детелей до маленької пічки ;)

ПОшастав я по форуму, бачу що є тут багато  розумних людей які тямлять в електроніці навідміну від мене. Хочу попросити в Вас поради.
В двох словах, я медик і є деколи моменти коли треба підігріти розчин в шприці, тримати в руках чи між ногами (як нас вчили в інституті) і чекати коли той розчин набере хоч кімнатної температури не завжди є час, та й якось по первісному вони виглядає. Хочу зробити пічку яка б підігрівала шприци до 39 градусів по цельсію, в голові собі придумав схему і накидав її на папір.


Спочатку думав використовувати як гріючий елемент "ЭЛЕКТРОНАГРЕВАТЕЛЬНУЮ ТКАНЬ" але побачивши ціну передумав, наткнувся на таку от штуку "Инкубатор Термия - 60"
Інкубатор, там якраз температура та що треба, але хотілося б щось поменше і я незнаю що це за гріючий елемент там такий стоїть.
Гляньте будьласка на схему що б Ви порекомендували поставити в якості гріючого елемента і взагалі що б добавили чи забрали ?
Я згоден навіть заплатити за якесь толкове креслення..
Прикрепления
1027193.jpg(106.6 Kb)
# 1 | 2013-03-27, 13:47
Есть не плохие и не большие нагреватели на
акамуляторах для детского питания. Есть у фармацевтов фигня, контейнеры для
поддержания температуры.
# 2 | 2013-03-27, 15:40
Дякую за відповідь, для дитячого харчування не підходить так як там воно гріється на водяній бані а ложити шприци в воду.. ну самі розумієте.  А контейнери фапрмацевтичні сильно великі.
# 3 | 2013-03-29, 02:11
Цитата
Дякую за відповідь, для дитячого харчування не підходить так як там воно гріється на водяній бані а ложити шприци в воду.. ну самі розумієте. А контейнери фапрмацевтичні сильно великі.
повторюю (вода там мимо даже и не пробегала)
Цитата
Есть не плохие и не большие нагреватели на
акамуляторах для детского питания. Есть у фармацевтов фигня, контейнеры для
поддержания температуры.

как пример (http://podogrev-butylochek.new.aks.ua/) - поисковик великая вещ.
# 4 | 2013-03-29, 10:30
Для того, чтобы Вам можно было греть шприц, можно поступить следующим образом. Купите мотоциклетные перчатки для зимней езды, положите в них  шприц. А встроенных терморегулятор не позволит жидкости в шприце перегреваться. Правда, непонятно, зачем Вам нужна такая процедура, особенно, когда времени критично не хватает.
# 5 | 2013-03-31, 11:01Форум энергетиков и электриков » Техническая зона » Радиоэлектроника » Допоможіть з вибором детелей до маленької пічки ;)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Последние обновленные темы


Популярные темы


Новые пользователи

iomykolaj iomykolaj
Сергей Довиденко
Сообщений: 0
dimasergeev666 dimasergeev666

Сообщений: 0
evgenijgorb488 evgenijgorb488
Евгений Горб
Сообщений: 0
mfwebsait mfwebsait
Марина Фещенко
Сообщений: 0

Самые активные пользователи

Goshia Goshia
Igor
Сообщений: 1297
lviv1313 lviv1313
Игорь Вас
Сообщений: 1035
Alexzhuk Alexzhuk
Александр
Сообщений: 954
elektro elektro

Сообщений: 766