[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум энергетиков и электриков » Обьявления » Предлагаю работу » Работа в Польше (Перспективная работа в Польше)
Работа в Польше

KS Service Sp. z o.o. польське АгентствоПрацевлаштування і Консультацій Персональних, сертифіковане до єдиного реєстру
агентств працевлаштування під номером 2894. 

Hа даний час для одного із своїхклієнтів, фірми з найбільш знаних міжнародних корпорацій, лідера з промисловості електричної,шукаємо кандидата до праці на посаду:Електрик
Місце праці: Бельсько - Бяла ( Польща )Номер оголошення: EK/BB/042014 Обов'язки:·        проведення електропроводки низької і середньоїнапруги відповідно схемам·        аналіз і застосуванняелектричних схем·        обслуговуванняосновних  електричних інструментівВимоги:·        знання польської абоанглійської мови на розмовному рівні·        професійна електрична освіта·        знанняелектричних схем та позначень·        досвід роботи по проведеннюелектропроводки·        вміння користування основними інструментамиелектричними·        високий рівень підготовки·        диспозиційність від місяцятравняУмови праці:·        працевлаштування на підставідоговору про працю тимчасову·        надання допомоги із пошукомжитла·        надання допомоги влегалізації побиту і отриманні дозволу на працю·        приваблива заробітна платаЗацікавлених осіб прошу присилати своє резюмез вписаним в назві повідомлення номером оголошення EK/BB/042014на адрес електронної пошти: rzeszow@ksservice.plПропозиція стосуєтьсяроботи тимчасової.Особи, яким надаємоперевагу — особи з наявністю актуальної польської візи, але не є це вимога обов'язкова.Повідомляємо, що зв’яжемося лише з вибранимикандидатами.Також просимо про додання до резюме запису провикористання особових даних: «Виражаю згоду на використання моїх особових
даних, заміщених в моїй аплікації для потреб необхідних до реалізації
рекрутування згідно із законом з дня 29 серпня 1997 про охорону даних
особових /Арт.  з 2002 р. номером
101 пізн. 926 з пізн. зм./"
, яку проводить KS Service Sp. z o.o., з головним офісом в Щечіні
Прикрепления
# 1 | 2015-04-24, 13:15

Як на мене то все ж краще  хоч і дешевше але в себе в дома працювати. Я от знайшов свіжі вакансії у Львові через портал хедхантер і тепер вже більше року працюю в офісі теплому і горя не знаю)
# 2 | 2015-12-14, 17:27

Я своє резюме також на хедхантері розмістила, частенько роботодавці самі дзвонять
# 3 | 2015-12-15, 10:36

Форум энергетиков и электриков » Обьявления » Предлагаю работу » Работа в Польше (Перспективная работа в Польше)
Страница 1 из 11
Поиск:

Последние обновленные темы

Популярные темы

Новые пользователи

obltubkh obltubkh
Херсонський обласний протитуберкуль
karinkaforzareal karinkaforzareal
Artem Tsiganov
vinyarvo vinyarvo
Виталий Виняр
zyeirf1987 zyeirf1987